KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922225

nr 1192 2225

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Gädda. Signerad, daterad 2018, olja på trä, 28x78 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 juli 2018
kl 19:40:15

29/6 08:29:08 1      700 kr
1/7 23:37:10 2      Vinnande bud

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning