KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922225
nr 1192 2225
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Gädda. Signerad, daterad 2018, olja på trä, 28x78 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:40:15
29/6 08:29:08
700 kr
1/7 23:37:10
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning